Gençlik kolları turnuvasında şampiyon Kumluyolspor

KALEM Farkıyla...

Gençlik kolları turnuvasında şampiyon Kumluyolspor

Gençlik kolları turnuvasında şampiyon Kumluyolspor

Lapseki AK Parti Gençlik kolları tarafından düzenlen ‘Yaz Futbol Turnuvası’ da Şampiyon Çardak beldesinden Kumluyolspor oldu.

Yaklaşık bir ay kadar süren turnuvaya 15 takım katılırken final karşılaşması Çardak Belediyesinden Kumluyolspor ile Umurbey beldesinden Umurbeyspor karşılaştı. Normal süresi 3-3 berabere biten final karşılaşmasında penaltılarda Çardak Beldesinden Kumluyolspor 9-8 galip gelerek AK Parti Gençlik kolları tarafından düzenlen ‘yaz futbol turnuvası’ da Şampiyon Çardak beldesinden Kumluyolspor oldu.


Lapseki AK Parti Gençlik kolları Başkanı Oğuzhan Çırak tüm katılan takımlara teşekkür etti.
Final karşılaşmasını Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Namık Ergin,AK Parti Gençlik kolları Başkanı Oğuzhan Çırak ve taraftarlar ile birlikte izleyen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan yaptığı açıklamada, “ Çanakkale’miz her alanda ideasını ortaya koyuyor birçok farklı alanda yaptıklarımızı hep anlatıyoruz. Gençlik çalışmalarında da spor müsabakaların dada iddialı olan bir şehrin mensuplarıyız. Köy köy kasaba kasaba ilçe ilçe futbol tesislerimizi gözden geçiriyoruz bu gördüğümüz saha gibi bir çok sahayı hep ilçelerimize hem büyük köylerimize yapma imkanı bulduk. 172 basket sahasını yaptık son bir yıl içerisinde. Bunun karşılığında da çok muhabbetli ortamlar oluşuyor, rekabetler oluşuyor. Ama gençlerimizin bu akşamki heyecanı bize ayrı bir mutluluk verdi ama daha güzeli birçoğunuzu tanıyorum biliyorum Umurbey beldemizde şeftali topladınız daha sonra buraya maç oynamaya geldiniz, Çardak beldemizde işinizi bitirdiniz buraya geldiniz yani hem çalıştınız hem hem akşam maç yaptınız o yorgunluğa rağmen büyük enerjinizi ortaya koydunuz çok kıymetli bir yaklaşım. Tabi bu maçların ayrı bir kıymeti oldu bu müsabakaların hatıraları geçtiğimiz günlerde vefat eden Hasan Efe kardeşimize hediye ettik 20 gün kadar önce kendisini cennete uğurladık genç yaşta Allah anne ve babasına sabırlıklar versin. Ben bu gün finalde iki takımımızın mücadelesini büyük bir keyifle izledim ben turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST