Genel başkanlar Çanakkale’de

KALEM Farkıyla...

Genel başkanlar Çanakkale’de

Genel başkanlar Çanakkale’de

Eğitim Bir-Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılış töreni için ilimize gelen Memur – Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Vali İlhami Aktaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Vali İlhami Aktaş tarafından karşılanan Memur – Sen ve Eğitim – Bir – Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Valilik Ziyaretçi Şeref Defterini imzaladı. Eğitim Bir-Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul Can, Memur – Sen Çanakkale Şube Başkanı Suat Özen ve Eğitim – Bir-Sen 2 No’lu Çanakkale Şube Başkan Yardımcısı İsmail Demir’in de bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Memur -Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Vali İlhami Aktaş, ziyaretin anısına Memur – Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’a minyatür şehitler abidesi hediye etti.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST