Genel Kurul Yaptılar

KALEM Farkıyla...

Genel Kurul Yaptılar

Genel Kurul Yaptılar

Lâpseki Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği olağan genel kurulunu yaptı.

Lâpseki’de yer alan Sahil Sosyal Tesislerinde gerçekleşen olağan genel kurulda tek liste halinde seçimlere giren Hüseyin Duman dernek başkanı seçildi. Duman, basın mensuplarına yaptığı değerlendirmede, “2001 yılında kurulan derneğimiz faal olarak misyonunu sürdürdü. Son dönemlerde çok faal olamadı. Yenilenen yönetim kurulumuz ile birlikte bundan sonraki süreçte daha aktif olacağız. Dayanışma, birlik ve beraberliğimizi sağladıktan sonra ilçemizin gelişimini destekleyen bir sürece katkı sağlayacağız. Bu görev ve sorumluluğun bilincinde olarak üzerimize düşeni yapacağız” dedi.Yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Duman, Hüseyin Dalgın, Beyti Doğan, Osman Turan, Mertcan Yaman, Samet Kırmacı, Ali İksan Şen, Muhammet Öz’den oluştu. Denetleme Kurulu Üyeleri arasında Halil İbrahim Özdemir, Kemal Yalama, Tayfun Sevim yer aldı.

İHA

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST