Gerçek Mekan Gerçek Sınav

KALEM Farkıyla...

Gerçek Mekan Gerçek Sınav

Gerçek Mekan Gerçek Sınav

Çanakkale’de köklü bir geçmişe sahip olan Sınav Eğitim Kurumları 17-18 Haziran tarihinde gerçekleşen Yükseköğretim Kurumları Sınavında ( YKS) sınavı öncesi öğrencilerine gerçek sınav niteliğinde deneme sınavı gerçekleştirdi.
Sınav Eğitim Kurumları düzenli olarak gerçekleştirilen “Gerçek sınav deneme” uygulaması, öğrencilere tüm kurallarıyla tam anlamıyla gerçek sınav deneyimini en az iki hafta önceden yaşatıyor. Yapılan sınavlarda LGS ve YKS kuralları harfiyen yerine getiriliyor. Gerçek Mekân Gerçek Sınav’da öğrenciler psikolojik ve fiziksel olarak gerçek sınava hazırlanma şansı yakalıyor. Gerçek sınav simülasyonu, deneme sınavlarından çok daha fazlasını sunuyor. Sınavlar ile ilgili bilgi veren Sınav Kurs Kurucusu Vural Yurdatap; “ Yıl boyunca öğrencilerimize soru çözümü birebir olarak eğitim veriyoruz. Öğrencilerimizin sıkıntılarına rehber hocalarımızla beraber yardımcı oluyoruz. Sınava çok iyi bir şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Sınav hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Sınav Kurumları olarak bu yıl tüm sınava giren öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum dedi. Sınava giren öğrencilerde sınavların kendileri açısından büyük önem taşıdığının altını çizerek; “ Sınav Kurs Kurucusu Vural Yurdatap’a Çanakkale için böyle bir imkan yarattığı için teşekkür ediyoruz” dediler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST