Gerçek olan Simpson kehanetleri

KALEM Farkıyla...

Gerçek olan Simpson kehanetleri

Gerçek olan Simpson kehanetleri

ABD’de yayınlanan Simpson dizisi bazı bölümlerindekiler gerçek olmasıyla biliniyor. Milliyet.com.tr, gerçek olan Simpson kehanetlerini derledi. İşte o kehanetlerden bazıları:

Trump’ın başkan olması
Dizinin, 19 Mart 2000 tarihindeki bölümünde, Donald Turp eski Amerikan başkanı olarak anılmıştır. Donald Trump 2016 senesinde başkan olarak seçildi.

Koronavirüs pandemisi
Japonya’dan yayılan bir virüsten bahsedilen Simpsonlar, 27 sene önce Covid-19’ı öngörmüş oluyor.

ABD Kongre Merkezine girilmesi
Dizide, Trump’ın seçimi kaybetmesinden sonra Kongre Merkezine girilmesi de tahmin edildi. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler Viking kıyafetli kişinin benzerliği ise dikkat çekiyor.

Aşı yaptırmak için dondurma
Dizinin 12. sezonun “The Computer Wore Menace Shoes” isimli bölümünde bulunan sahneyi fark etti. Bu sahne, Rusya’daki bir aşı merkezinin insanları koronavirüs aşısı yaptırmak için ücretsiz dondurmayla teşvikte bulunduğu planın yakın zamanda yayımlanan haberini öngörmüş gibi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST