Geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi

KALEM Farkıyla...

Geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi

Geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi

Ayvacık Belediyesi tarafından Sıfır Atık Projesi kapsamında ilçenin çeşitli noktalarına geri dönüşüm kumbaraları konuldu.

Ayvacık’ta atıkların geri dönüşümü ve doğanın zarar görmemesi için Ayvacık Belediyesi ilçenin çeşitli yerlerine geri dönüşüm kumbarası yerleştirdi. Kumbaralar sayesinde atıklar ayrıştırılarak toplanacak ve geri dönüşüm kaynağında değerlendirilecek. Kumbaraların çevreye ve doğanın korunmasına katkı sağlanması amaçlanıyor. Konuyla alakalı açıklama yapan Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, “Ayakkabı, tekstil ürünleri, çanta, aksesuar ve oyuncak gibi ürünleri geri dönüştürmek amacıyla ilçemizin çeşitli yerlerine Geri Dönüşüm Kumbaraları yerleştiriyoruz.” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST