GESTAŞ Lojistik Fuar’da

KALEM Farkıyla...

GESTAŞ Lojistik Fuar’da

GESTAŞ Lojistik Fuar’da

GESTAŞ Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarında yerini aldı.
Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, 10 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açtı. Avrasya bölgesinin en büyük taşımacılık ve lojistik fuarı, 18 ülkeden 122 şirkete ev sahipliği yaparken; Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak GESTAŞ da yer aldı. Çanakkale Boğaz Hattı, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara Hattı’nda araç ve yolcu taşımacılığını yürüten, Asya’dan Avrupa’ya Avrupa’dan Asya’ya yük taşımacılığında hizmet veren lojistik firmalarının Boğazı geçişte tercihi olan GESTAŞ, dünyanın önde gelen lojistik firmaları ve iş ortaklarıyla bir araya geldi. İstanbul CNR Expor Fuar Merkezi’nde kurulan stantla, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara faaliyetleri aktaran şirket temsilcileri, sektördeki diğer firmalarla da fikir alışverişinde bulundu.
FERİBOTLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME BULUNUYORUZ
Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan GESTAŞ İskeleler Operasyon Müdürü Naci Gündoğdu şunları söyledi, “Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, Avrasya bölgesinin en büyük taşımacılık ve lojistik fuarı olma özelliğine sahip. Bizler de GESTAŞ olarak, Asya’dan Avrupa’ya, Avrupa’dan da Asya’ya lojistik hizmeti veren firmaların Çanakkale Boğazı geçişlerinde tercih ettiği bir firmayız. Bugün burada iş ortaklarımızla bir araya gelme, şirketimiz faaliyetlerini dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara aktarma fırsatı buluyoruz. Özellikle karayolu taşımacılığı yapan firmalarla temas kurarak Asya’dan Avrupa’ya yaptıkları taşımacılık faaliyetlerinde boğazı geçiş noktasında tercih edebilecekleri, hizmet verdiğimiz güzergahlar ve hizmet verdiğimiz feribotlar hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST