Gestaş’ta rekor üstüne rekor

KALEM Farkıyla...

Gestaş’ta rekor üstüne rekor

Gestaş’ta rekor üstüne rekor

Çanakkale Boğazı ve adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, 2018 yılının ilk 8 ayında toplam 2,9 milyon araç taşıdı. Geçen yıl ilk 8 ayında ise bu rakam 2,7 milyon olarak hesaplanmıştı.

Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. yetkilileri, 2017 yılında toplam 4,1 milyon araç taşıyarak rekor bir rakama ulaştı. Geçen yıl ilk 8 ayında toplam 2,7 milyon araç taşıyan Gestaş, yine 2018 yılının ilk 8 ayında toplam 2,9 milyon kişiyi ağırladı. 2018 yılı sonunda 4,5 milyon kişiyi ağırlamayı hedefleyen Gestaş, bu rakamla yeni bir rekora daha imza atmayı düşünüyor. Öte yandan 2017 yılında Bozcaada ve Gökçeada’ya toplam 413 bin kişiyi taşıyan Gestaş, 2018 yılının ilk çeyreğinde de toplam 350 bin aracı taşıdı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST