GESTAŞ’tan 23 Nisan’a özel çekiliş

KALEM Farkıyla...

GESTAŞ’tan 23 Nisan’a özel çekiliş

GESTAŞ’tan 23 Nisan’a özel çekiliş

GESTAŞ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile çocuklara çeşitli hediyeler vereceğini duyurdu.
GESTAŞ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile bir çekiliş düzenleyecek. Çekiliş ile çocuklara çeşitli hediyeler verilecek. Instagram üzerinden yapılacak çekilişte katılım şartı ise http://23nisandakaptanbenim.gdu.com.tr adresine gidip, GESTAŞ’ın özel olarak hazırladığı 23 Nisan temalı çerçeve ile fotoğrafını oluşturmak. Ardından oluşturulan fotoğrafa GESTAŞ Instagram hesabını etiketlemek ve #23nisandakaptanbenim hashtagiyle Instagram sayfalarında paylaşarak GESTAŞ Instagram hesabını takip etmek.
Çekiliş sonunda kazanlara; 1 kişiye tablet, 10 kişiye Vatan Bilgisayar’dan 200’er TL ve 10 kişiye D&R’dan 100’er TL’lik hediye çekleri verilecek. Son katılım tarihi 22 Nisan.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST