Gestaş’tan özel sefer

KALEM Farkıyla...

Gestaş’tan özel sefer

Gestaş’tan özel sefer

Bozcaada’da geçtiğimiz gece oteller bölgesinde elektrik kesintisi yaşandı, GESTAŞ’ın özel sefer yaparak taşıdığı UEDAŞ yetkilileri arızayı giderdi.

Tatilcilerin yoğun olduğu bir dönemi yaşayan, yaz yoğunluğunun üst seviyede olduğu Bozcaada’da geçtiğimiz gece oteller bölgesinde elektrik kesintisi yaşandı. Bu kesinti, adadaki hizmeti aksatırken UEDAŞ yetkililerinden kesinti için bakım-onarım talebinde bulunuldu. Arızaya müdahale edebilecek bakım-onarım ekibi için merkezden destek istenince; ekibin Bozcaada’ya gelmesi gerekti. Gökçeada ve Bozcaada’da hasta yolcular için özel sefer düzenleyen GESTAŞ Deniz Ulaşım, Bozcaada’da yaşanan elektrik kesintisi için de Geyikli’den saat 01.30’da özel sefer gerçekleştirdi ve adadaki elektrik kesintisine müdahale edildi. Karanlığa bürünen ada böylelikle kısa sürede normal yaşantısına geri döndü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST