Gestcard’a bakiye iade sistemi geldi

KALEM Farkıyla...

Gestcard’a bakiye iade sistemi geldi

Gestcard’a bakiye iade sistemi geldi

GESTAŞ Çanakkale İskelesi’nden turnikelere Gestcard’ınızı okuttuğunuz an da artık Eceabat tarifesi uygulanıyor. Eceabat ücreti ödeyen Kilitbahir yaya yolcuları ise, Gestcard bakiye iade sistemi ile farkı aynı gün içerisinde alabiliyorlar.

GESTAŞ yeni bir uygulamayı daha hizmete soktu. Yeni uygulamaya göre, GESTAŞ Çanakkale İskelesi’nden turnikelere Gestcard’ınızı okuttuğunuz an da Eceabat tarifesi uygulanıyor. Kilitbahir hattını kullanan yolcular ise, Kilitbahir’e vardıklarında iskelelerde bulunan ‘Gestcard İade Noktası’na kartlarını okuttuklarında, Eceabat/Kilitbahir ücret farkını Gestcardlarına geri yükleyebiliyorlar. Yapılan bilgilendirmede; “Ücret iadesi aynı gün saat 23.59’a kadar geçerli olup, her kart için her seferde tek yolcu ücret farkı iade edilir” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST