GETAT Ünitesi açıldı

KALEM Farkıyla...

GETAT Ünitesi açıldı

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi (GETAT) Eski Devlet Hastanesinde açıldı.
GETAT Eski Devlet Hastanesinde dün açıldı. Açılışa; Vali Yardımcısı Celil Ateşoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı, Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali ve hastane çalışanları katıldı. Açılışta konuşan Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali şunları söyledi, “3 uzman 1 de pratisyen arkadaşımız ile beraber aktif hale getireceğiz. Zaten çalışan bir birimimizdi. Algoloji Ünitesi ile şu an itibariyle; Akupunktur, Proloterapi hizmetlerimizi veriyoruz. Bundan sonrası için de sülük tedavisi, ozon tedavisi, botoks tedavisi, hacamat tedavisi zaman içerisinde aktif hale getireceğiz” dedi.

HERKESE YAPILMIYOR
Uzman Doktor Süleyman Yeyen ise, “Bildiğimiz şekerli serum ile belirli noktalara eklemlere enjeksiyon yaparak vücudun kendi kendini iyileşmesini sağladığımız bir yöntemdir. Oldukça doğal ve etkili olan bir yöntem. Hastalar randevu olarak çalışıyoruz. Hastaların bu tedaviye uygun olup olmadığına bakıyoruz. Şeker hastası olanlar, kan sulandırıcı alanlar, romatizma hastaları olanlara veremiyoruz. 21 günden az olmamak ve 45 günden fazla olmamak kaydıyla seanslarla tedavileri uyguluyoruz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile ünitenin açılışı gerçekleşti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST