Geyikli Müzik Festivali iptal edildi

KALEM Farkıyla...

Geyikli Müzik Festivali iptal edildi

Geyikli Müzik Festivalinin katılımın az olması nedeni ile iptal edildiği açıklandı.

9-11 Eylül tarihleri arasında Geyikli Halk Plajında düzenlenmesi planlanan festival, katılımın az olması nedeni ile iptal edildi. Son günlerde din kökenli derneklerin tepkisine neden olan ve şikayet edilen festival ve konserlerin bir çoğu tek tek iptal ediliyor. Geyikli’de de 9-11 Eylül tarihleri arasında Geyikli Müzik Festivali düzenlenecekti, ancak Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu festivalin iptal edildiğini açıkladı. İptal haberinin ardından Çanakkaleliler ‘Burada da aynı durum mu söz konusu?’ diye yorumlarda bulurken, organizasyon şirketinden festivalin iptal edilme nedeni ile ilgili şu ifadeler kullanıldı, “Düzenlemek üzere büyük özveri ile çalışmalarını yürüttüğümüz Geyikli Müzik Festivali etkinliğimizi yeterince katılımcı sağlanamadığı için ilan ettiğimiz 9-10-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiremeyeceğimizi üzülerek bildiriyoruz. Biletixten almış olduğunuz biletler 10 iş gününde koşulsuz iade edilecektir. Anlayışını için teşekkür ederiz”
Festivale; Hayko Cepkin, Haluk Levent, Emre Aydın gibi rock müziğin güçlü seslerinin katılması planlanıyordu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST