Gezilerine devam ediyorlar

KALEM Farkıyla...

Gezilerine devam ediyorlar

Gezilerine devam ediyorlar

Mavi Bilye Doğada Eğitim Gezginleri gezileri devam ediyor. Bu kapsamda Taşlıtarla ve Kızılcaören Köylerini giden ekibin keyfine diyecek yoktu. Osman Demircan tarafından geziden bu kareler paylaşıldı. Osman Bey paylaşımına, “Mavi Bilye Doğada Eğitim Gezginleri 18 Eylül cuma günü Taşlitarla ve Kızılcaören köylerini ziyaret etti, Beş km’lik incir ve domuz eriği yürüyüşünde incirler güzeldi ama domuz etiğine kimse rağbet etmedi. Yürüyüşün dönüşü Napolyon’un Moskova dönüşü gibi oldu; ormanın içinde bilinmeyen yoldan kestirme dönelim derken güzel fotoğraflarımız oldu ama vadilerde çok zorlandık; Nerdeyse geceye kalacaktık. Ekip kendini kanıtladı, eksiksiz dönebildik. Artık söz verdik bilinen yoldan çıkmayacağız. Tüm katılanlara teşekkürler. Yeni parkurlarda görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST