Girişimcilik Hikayeleri

KALEM Farkıyla...

Girişimcilik Hikayeleri

Girişimcilik Hikayeleri

ÇOMÜ Mühendislik Fakültesi Turgut Özal Konferans Salonu’nda 22 Nisan Pazartesi günü 19:00 ve 21:00 saatleri arasında “Girişimcilik Hikayeleri” konulu platform düzenlenecek.

Girişimcilik Hikayeleri katılımcıların girişimciler ile bir araya gelip onları hikayelerini, paylaşımlarını ve tecrübelerini interaktif bir şekilde paylaşım sağlayan bir platform kurmayı amaçlıyor. Etkinlik komitesi tarafından konuyla ilgili yapılan duyuruda; “Etkinliklerin interaktif, çıkarsımsal ve eğlenceli olması önceliğimiz olup, katılımcıların olabildiğince dahil olması hem etkinlik süresince, hem de sonraki etkinliklerimiz için çok önemlidir.Hikayelerini anlatacak girişimcilierimiz farklı kültürlerden, farklı alanlardan ve farklı tecrübelerden gelip, size sadece geçtikleri yolda yaşadıklarını anlatacak ve sorularınızı cevaplayacaklar. Bu seminerimizde girişimciliği sanat ile harmanlayan bir kaç girişimciyi de dinleyeceğiz. Amacımız öğretmek değil. Amacımız paylaşmak. Bu yolda bir kaç kişiye pozitif katkımız olursa ne mutlu” ifadeleri yer aldı.

Platformda konuşmacı olarak Nara Eğitim Teknolojileri Kurucu Ortağı ve Akademisyen Zafer Karadayı, Dermoda Deri Kurucu Sevda Köksal Daban, Müzisyen & Girişimci Can Bezgen, Bosphorus Story House Kurucu & TED Konuşmacısı Perçin İmrek isimleri yer alacak.

Etlkinlik, 22 Nisan Pazartesi günü saat 19:00 ve 21:00 saatleri arasında ÇOMÜ Mühendislik Fakültesi Turgut Özal Konferans Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST