Gök delindi yer inledi (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Gök delindi yer inledi (videolu haber)

Gök delindi yer inledi (videolu haber)

Yurt genelinde etkili olan kuvvetli yağış ve fırtına Çanakkale’de de derinden hissedildi. Gece boyu devam eden şiddetli fırtına, beraberinde dolu yağışını da getirirken kentliler korku dolu bir gece yaşadı. Pek çok noktada su taşkınları yaşanırken belediyeye bağlı ekipler gün boyu çeşitli olumsuzluklara karşı çalışmalarını sürdürdü.

Özellikle Marmara bölgesinde etkili olan yağışlar, son günlerde bir hayli arttı. İstanbul’la birlikte Çanakkale de bu kuvvetli yağış ve fırtınadan nasibini fazlasıyla aldı. Gece boyu devam eden fırtına ve beraberinde etkili olan dolu yağışı, zaman zaman korku dolu anlara sebep oldu. Pek çok noktada su taşkınları yaşanırken hem il hem de ilçelerde belediyeye bağlı ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST