Gökçeada gazetecileri unutmadı

KALEM Farkıyla...

Gökçeada gazetecileri unutmadı

Gökçeada gazetecileri unutmadı

Ak Parti Gökçeada İlçe Başkanı Fatih Taylan ve MHP Gökçeada İlçe Başkanı Mehmet Şahin müştereken adadaki gazetecilere yemek verdi. Adada görev yapan yerel ve ulusal medya mensubu 5 gazeteci ile Sokak 17.5 Restaurant ta keyifli bir akşam yemeğinde bir araya gelen Ak Parti Gökçeada İlçe Başkanı Fatih Taylan ve MHP Gökçeada İlçe Başkanı Mehmet Şahin gazetecilerle sohbet etti. Gökçeada’daki gazeteciler hatırlanmaktan memnun bir şekilde yemeğe tam kadro iştirak etti. Gazeteciler ve davetliler uzun süren sohbetlerin ardından mutlu bir şekilde dağıldı. Gökçeada Ülkü Ocakları Başkanı ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST