Gökçeada Sörfçülerin Merkezi Olacak

KALEM Farkıyla...

Gökçeada Sörfçülerin Merkezi Olacak

Gökçeada Sörfçülerin Merkezi Olacak

Gökçeada dünya çapında sörf tutkunlarının uğrak noktalarından biri haline geldi.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, 11 yıldır yerli ve yabancı sörfçülere hizmet veren Gökçeada Sörf Eğitim Merkezini ziyaret etti. Ziyarette, rüzgârı, denizi ve geniş sahil alanlarıyla sörfçülerin ilgi odağı olan Gökçeada Koylarına yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de çok büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Eğitim Merkezi Sahibi Erdoğan Çınar, Rusya, Almanya, Romanya ve Bulgaristan başta olmak üzere yabancı turistlerin geldiğini belirtti. Sahip olduğu koyları, rüzgarı ve eşsiz doğasıyla turistlerin öncelikli tercihlerinden biri olan Gökçeada’nın sörf için çok uygun olduğunu belirten Erdoğan Çınar, bu yönde en iyi hizmeti turistlere vermeye çalıştıklarını söyledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST