Gökçeada’da iki kişi tutuklandı

KALEM Farkıyla...

Gökçeada’da iki kişi tutuklandı

Gökçeada’da iki kişi tutuklandı

Gökçeada İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada çok sayıda suç kaydı olan iki şahsın yakalandığı ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edildiği ifade edildi.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle dendi: “Gökçeada İlçe Jandarma Komutanlığınca icra edilen Yol Kontrol ve Arama faaliyeti esnasında başta hayvan hırsızlığı suçu olmak üzere çeşitli suçlardan 26 suç kaydı ve kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası bulunan Ü.K. isimli şahıs ile yine başta hayvan hırsızlığı olmak üzere çeşitli suçlardan 7 suç kaydı ve kesinleşmiş 3 yıl 4 ay hapis cezası bulunan F.A. isimli şahıslar yakalanmıştır. Yakalanan Ü.K. ve F.A. isimli şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Çanakkale Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST