Gökçeada’da resmi temaslar

KALEM Farkıyla...

Gökçeada’da resmi temaslar

Gökçeada’da resmi temaslar

ÇTSO Yönetim Kurulu Gökçeada’da resmi temaslarda bulundu.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleriGökçeada Belediye Başkanı Sayın Ünal Çetin’ive Gökçeada Kaymakamı Sayın Dr. Serhat Doğan’ı makamlarında ziyaret ederek Gökçeada’nın sosyal ve ekonomik durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu.


“GÖKÇEADA’MIZ TÜRKİYE’NİN İLK CITTASLOW ADASI OLARAK GURUR KAYNAĞIMIZ”

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Gökçeada ilçemizi ziyaret ederek hem Yönetim Kurulu toplantımızı burada yaptık hem de Gökçeada Belediye Başkanımızı ve Gökçeada Kaymakamımızı ziyaret ederek Ada hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Pandemi sürecinde ön plana çıkan Gökçeada’mızın durumunu yerinde görmek, ilgili kurum yetkilileriyle fikir alışverişi yapmak ve üye ziyareti için planladığımız ziyaretimiz tüm taraflar için verimli geçti. Yeni atanan Kaymakamımız Sayın Dr. Serhat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine ilimiz ve Gökçeada ilçemizle ilgili bilgilerimizi aktardık ve her zaman işbirliğine hazır olduğumuzu kendilerine arz ettik. Gökçeada Belediye Başkanımız ile ilçemizin nüfus artışı ve bu artış karşısında alınan tedbirler hakkında görüş alışverişi yaptık. Türkiye’nin ilk Cittaslow yani sakin adası olma özelliğini fazlasıyla hak eden Gökçeada’mızın doğal güzelliklerinin bozulmadan büyümesi için yapılan tüm çalışmaları destekliyor ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diyerek ilçe ziyaretlerinin devam edeceğini ifade etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST