Gökhan Günaydın konferans verdi

KALEM Farkıyla...

Gökhan Günaydın konferans verdi

Gökhan Günaydın konferans verdi

Tarımsal öğretimin 177. Yıldönümü kapsamında, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte CHP Parti Meclisi Üyesi Doç.Dr. Gökhan Günaydın konuşmacı olarak katıldı. Düzenlenen etkinliğe CHP İl Başkanı S. Güler Koçer, CHP eski İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcıları İrfan Mutluay ve Rebiye Ünüvar ile partililer katıldı. Günaydın’ın tarım ve gıda sektöründeki sorunlara ilişkin tespitleri dışında, çözümlerine ilişkin önerilerinin de yer aldığı “Tarım ve Gıda Sektöründe Sorunlar, Olanaklar ve Çıkışın Yol Haritası” konulu sunumu ilgi ile izlendi. Etkinlikte meslekte 30. yılını dolduran üyelere plaketleri de sunuldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST