Görkemli Zafer Resepsiyonu

KALEM Farkıyla...

Görkemli Zafer Resepsiyonu

Görkemli Zafer Resepsiyonu

30 Ağustos Zafer Bayramının 96’ıncı yıl kutlamaları Çanakkale’de Kolin Otel’de verilen resepsiyon ile devam etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu geçtiğimiz akşam Kolin Otel’de düzenlendi. Gerçekleştirilen kokteyle Çanakkale’nin siyasi ve bürokrasi kesiminden pek çok kişi katıldı. Hanımların şıklıkları ise göz kamaştırdı. Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı ile Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Özkan davetlileri tek tek selamladı. Ardından kokteyl kısmında Türk Silahlı Kuvvetlerinin hazırladığı sinevizyon gösteri ile beraber 30 Ağustos Zaferine kadar olan tarihler içerisinde savaşın detayları paylaşıldı. Kokteyle katılan davetliler ardından Onuncu Yıl Marşı eşliğinde Türk Bayraklarını sallayarak 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı. Kutlama Çağlar Kaynak Basketbol Sahasında, Boğaz Komutanlığı bando ekibi tarafından verilen konser ile devam etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST