Gözyaşları içerisinde uğurlandı

KALEM Farkıyla...

Gözyaşları içerisinde uğurlandı

Ezine’de 2 Şubat 2019 Cumartesi gecesi dört gencin içinde bulunduğu aracın derede kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmaları sürüyor. Dün gece ÇOMÜ’ye ait manyetometre aygıtı ile yapılan yüzey taraması sonucu aracın yeri tespit edilmiş ve 3 gencin cansız bedenine ulaşılmıştı. Barış Kurt(16) için bölgede çalışmalar sürerken, bugün Ezine’de hayatını kaybeden Batuhan Kızıl(17) için cenaze töreni düzenlendi. Ezine Merkez Camiinde kılınan ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında toprağa verilen gencin cenaze töreninde gözyaşları sel oldu. Törene Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve çok sayıda devlet erkanı katılım gösterdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST