Grup Başkan Vekili Turan “Kendisine desteğimiz tamdır”

KALEM Farkıyla...

Grup Başkan Vekili Turan  “Kendisine desteğimiz tamdır”

Grup Başkan Vekili Turan “Kendisine desteğimiz tamdır”

Çanakkale Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Esra Yüksel’e bir takım kişiler üzerinden saldıran bazı kesimlere yanıt veren AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan “Biz Esra Hanım’ın yanındayız, kendisine desteğimiz tamdır” dedi.

Bilindiği üzerine Belediye Meclisinde Belediye Başkanı Gökhan ile AK Parti Grup Başkan Vekili Esra Yüksel’in arasında geçen konuşma haber yapılmış, bir takım çıkarımlara dikkat çekilmişti. Biz de bu konuyu AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’a sorduk.
Turan, birilerinin Esra Hanım’dan rahatsız olmuş olabileceğini belirterek, “Kendisini aradım ve konuştum. Esra Hanım siyasete nerede başladıysa oradan devam ediyor. Hiçbir zaman kirli ilişkiler içinde olmamıştır. Kendisi siyaseti de ticareti de düzgün yapmış ve istihdam sağlamıştır. Sayın Meclis üyemizin yanında olduğumuzun altını özellikle çizmek istiyorum” dedi.
Siyasi kulisler, Belediye Meclis toplantısının ardından evinde karantinada bulunan Esra Yüksel’in yakın çevresine bu haber ile ilgili olarak “Hiç hak etmediğim bir şey. Ben şehir için çalışan ve siyaset yapan biriyim” dediği ileri sürüldü.
AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ın, Meclis Üyesi Esra Yüksel’e sahip çıkması bir takım çevrelerce bakalım nasıl algılanacak?

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST