Gülcan karaciğer nakli bekliyor

KALEM Farkıyla...

Gülcan karaciğer nakli bekliyor

Gülcan karaciğer nakli bekliyor

Edirne’de yaşayan 34 yaşındaki Gülcan Geçmiş karaciğer nakli bekliyor.

Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personeli 34 yaşındaki Gülcan Geçmiş karaciğer nakli bekliyor. Hastalığı ile ilgili konuşan Geçmiş, “Karaciğerimde oluşan kitle nedeniyle çok acil olarak nakil olmam gerekiyor. 17- 52 yaş aralığında 0 ve B kan gruplarındaki kişiler donör olabilir. Bundan bir kaç sene önce kronik karaciğer hastalığım oluştu. Edirne’de Gastroenteroloji uzmanı Dilek Hocam beni İstanbul’a Yaman Hoca’ya yönlendirildi. Orada tetkiklerim yapıldı. Kronik karaciğer rahatsızlığımın iyi gittiğini herhangi bir sıkıntı vermediğini söylediler. Üç ayda bir kontrollere giderken bundan 2 ay önce bende kitle oluştu. Şu an çok acil nakil olmam gerektiğini söylediler. Kadavra sırasındayım. Mutlaka nakil olmam gerekiyor. Benim buradan öncellikle yakınlarıma, eşime dostuma, Edirne halkına ve herkese çağrım organ bağışında bulunsunlar. Ben çok mutlu olurum. Bir can vermek kadar güzel bir şey yok. Duyarlı olsunlar. Çok kötü bir durum Allah kimseye vermesin. Yaşayan bilir. Rahatsızlığımın daha çok ilerlememesi gerekiyor. Karaciğer nakli çabuk olursa benim için daha iyi olacak. Şuanda kadavra listesindeyim. Bağışta bulunanların da Edirne halkından olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Gülcan Geçmiş’e donör olmak isteyen kişiler 0542 339 5207 telefon numarasını arayabilirler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST