Güler Özince’den yeni single “Evde Yoktun”

KALEM Farkıyla...

Güler Özince’den yeni single “Evde Yoktun”

Güler Özince, haziran ve temmuz aylarında, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınladığı, Balkon Sohbeti ve Her Şey Dahil isimli teklilerine, 26 Ağustos’ta Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlayacağı Evde Yoktun’la bir yenisi ekliyor. Şarkılarında, günlük dilimize yerleşmiş kelime kalıplarına, basit ve ironik söylemlere, samimi bir üslupla yer veren sanatçı; bu kez, zaman aşımına uğrayıp havada kalmış bir hikâyeyi, gün içinde sıklıkla duyduğumuz bir ifadeden doğan, “Evde Yoktun” başlığıyla dinleyicisine sunuyor.
2017 yılında yayınladığı Merkür Retrosu’ndan itibaren, her çalışmasında söz, müzik ve düzenlemelere kendi imzasını atan Güler Özince, Sony Music Türkiye’den paylaşacağı yeni teklisi Evde Yoktun’la birlikte, son beş yılda, yirminci kez dinleyicisiyle buluşuyor. Kayıtları, Stüdyo Nordic’te Selim Aydın tarafından alınan şarkıda; akustik gitar ve piano Güler Özince, klasik gitar Miraç Yavuz, cabasa ve shaker Nihal Saruhanlı imzası taşırken; edit ve mix’te Ozan Türkan, mastering’de Utku Ünsal yer alıyor. Güler Özince’nin yeni single’ı Evde Yoktun, 26 Ağustos’ta Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST