Güley ailesi yardımları bekliyor

KALEM Farkıyla...

Güley ailesi yardımları bekliyor

Güley ailesi yardımları bekliyor

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu mahallelerinde yaşayan Cemal Esin Güley isimli vatandaşın 11 aylık bebeğinin ameliyat olacağını ve babanın işsiz olması nedeni ile masrafları karşılamakta zorlanacağını belirterek yardım severlerden destek beklediğini söyledi.

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, mahallelerinde yaşayan 11 aylık Bulut isimli bebeğin kalbinden ameliyat olacağını ancak ailenin maddi durumunun yeterli olmadığını belirtti. Kızoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Sevgili dostlarım mahallemiz sakini 11 aylık Bulut bebeğin değişmesi gereken kalp damarı ve delik için yarın Atakent Acıbadem Hastanesine yatışı yapılacak, Perşembe günü de Allah’ın izni sizlerin duaları ile bu yavrucak hayata tutunacak. Ailenin maddi durumu iyi değil ve desteğe ihtiyaçları var.
Ayrıca babası kepçe operatörü işe ihtiyacı var. Lütfen yardım elinizi uzatın” yazdı.
Bebeğin babasının adının Cemal Esin Güley olduğunu belirten Kızoğlu, yardım etmek isteyenlerin 0530 442 60 08 numaradan Cemal Güley’e ulaşabileceğini belirtti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST