Güneşhan adaylığını açıkladı

KALEM Farkıyla...

Güneşhan adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) mevcut il başkanı İsmet Güneşhan, yeni dönem için adaylığını açıkladı. Güneşhan’ın adaylık açıklamasına partililer yoğun katılım gösterdi.

23 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan CHP İl Başkanlığı kongresinde adaylığını ilk açıklayan isim, iki yıldır CHP İl Başkanlığını yürüten İsmet Güneşhan oldu. Karlı havaya rağmen Güneşhan’ın adaylık açıklamasına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP’li belediye başkanları, ilçe başkanları, CHP’nin eski il başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Cumartesi günü CHP İl Başkanlığı için adaylığını açıklayacak olan Metin Ümit Ural’ın da Güneşhan’ın açıklamasına katılması dikkat çekti. Bugün saat 12.45’te CHP İl Binası önünde gerçekleşen başkan adaylığı açıklamasında konuşan Güneşhan; “iki yılda olduğu gibi önümüzdeki süreçte de iktidarın her türlü baskılarına, tehdit ve saldırılarına karşı durarak partime, dolayısıyla ülkeme ve insanlığa hizmet etmek için, yarına umut taşıyabilmek, geleceği birlikte inşa etmek ve iktidar yoluna bir taş daha koymak için gurur ve onurla yürüttüğüm Çanakkale İl Başkanlığına bir kez daha adayım” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST