‘Güven Usta ile Vardiya Öyküleri’

KALEM Farkıyla...

‘Güven Usta ile Vardiya Öyküleri’

‘Güven Usta ile Vardiya Öyküleri’

Çanakkale’de ‘‘Güven Usta ile Vardiya Öyküleri’’ etkinliği ile iş güvenliğinin önemi vurgulandı.
Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) kapsamında Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri” faaliyeti altında gerçekleştirilen MİSGEP İnteraktif Tiyatro Çanakkale Turnesinde “Güven Usta İle Vardiya Öyküleri” interaktif tiyatrosu TÜMAD Madencilik’te gerçekleştirildi. Etkinlikte Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz da bir konuşma yaptı. İnsan davranışlarını, iletişim temelli konuları ve soyut kavramları anlamada en etkili yöntemlerden biri olan drama tekniği ile geliştirilen Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri kapsamında hazırlanan MİSGEP Turne Sahnesi ile 30’un üzerinde ildeki maden çalışanlarının emek verdiği ocaklara gidilerek 60’a yakın seminer düzenlenecek ve 10.000 maden çalışanına ulaşılacak. MİSGEP Turne Sahnesi Çanakkale ile birlikte Eylül ayında maden çalışanları ile buluşmak üzere Edirne, Mersin, Niğde, Gaziantep, Adıyaman, Siirt, Hakkâri ve Kastamonu illerini ziyaret edecek.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST