‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’

KALEM Farkıyla...

‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’

‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında toplantı düzenlendi.
Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda, ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü projeye dair yaptığı açıklamada, toplantının; okul müdürleri ve yardımcıları ile okul aile birliği başkanlarından oluşan yaklaşık 200 kişinin katılımıyla yapıldığını ifade ederek “Toplantıda, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında Çanakkale İl Merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 Okul ve çevresinde alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin Çocuk Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince bilgilendirme yapılmış ve görüş alışverişinde bulunulmuştur” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST