Hafta sonunu cemiyetlerde geçirdi

KALEM Farkıyla...

Hafta sonunu cemiyetlerde geçirdi

Hafta sonunu cemiyetlerde geçirdi

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ve Şebnem Öz, hafta sonlarını Çanlı vatandaşların cemiyetlerine katılarak geçirdi. Öz, sosyal medyadan yaptığı ilgili paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi:
“Seda & Barış çiftinin mutlu birlikteliklerine şahit olduk ve nikah merasimlerini gerçekleştirdik. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz. Cemile & Mehmet Savaş’ın kızları Ceyda’nın hatim cemiyetinde yanlarında olarak tebrik ettim. Allah dualarını kabul etsin. Nagihan & Ünal Bulan’ın kıymetli evlatları Alperen Bulan’ın sünnet merasimi için eşim ile birlikte ziyarette bulunduk. Aileyi ve evladımızı kutluyoruz. Demir ve Kaygısız ailelerinin en özel ve güzel günlerinde eşimle birlikte yanlarında olarak tebrik ettik. Kader & Uğur çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST