Halı saha açıldı

KALEM Farkıyla...

Halı saha açıldı

Halı saha açıldı

Vali Orhan Tavlı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından ödeneği gönderilen Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi tarafından 2019 yılında yapımı tamamlanan Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahasında incelemelerde bulundu.
Vali Orhan Tavlı’nın Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahası incelemelerinde; Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz da bulundu. Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahasında incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı’ya, Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp tarafından bilgi verildi. Vahit Tuna Anadolu Lisesi içinde yapımı tamamlanan 350.000 TL proje bedelli Sentetik Futbol Sahası, 37m X 62m ölçülerinde, Fifa Standartlarında Halı ve Yüksek standartlarda Led Projektörlerin kullanıldığı ışıklandırma sistemi ile öğrencilerin kullanımına açıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST