Halk Bahçesi’nde şenlik var

KALEM Farkıyla...

Halk Bahçesi’nde şenlik var

Halk Bahçesi’nde şenlik var

58. Troia Festivali kapsamında Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler son hızla devam ediyor. Halk Bahçesi’nde her gün özellikle çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici etkinlikler düzenleniyor.

Son olarak geçtiğimiz gün de festival kapsamında arttırılmış gerçeklik resim çizim gösterimi/Aeneas Destanı, Halk Bahçesi yerel emekler etkinlikleri, Çanakkale seramik atölyeleri performans ve ürün tanıtımları, Çanakkale sanatçıları el sanatları ve ürünleri stantları, çocuk aktiviteleri/şişme oyuncaklar, sihirli balon gösterimi, maskot bando, animasyon programları ve Argın Kubin tarafından saat 19.00’da Troas hikâyeleri akşamı-anlatı performansı gerçekleştirildi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST