Halk Bahçesi’nde vahşet!

KALEM Farkıyla...

Halk Bahçesi’nde vahşet!

Halk Bahçesi’nde vahşet!

Halk Bahçesi’nde bulunan kedi barınağına giren henüz kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından barınak darmadağın edildi. Caniler, tarafından bir kedi yavrusu işkence edilerek katledildi. Yaşanan bu olay Çanakkaleli hayvanseverleri harekete geçirdi. Hayvanseverler, yaşanan bu vahşet hakkında yarın suç duyurusunda bulunacak…

Halk Bahçesi’nde bulunan kedi barınağında haftasonu bir vahşet yaşandı. Düzenli aralıklarla Halk Bahçesi’nde yaşayan kedileri besleyen Filiz Barmandek’in şahit olduğu olay, masum canlara kıyabilen caniler ile aynı toplumda yaşadığımızı yeniden gözler önüne serdi. Pazar günü kedileri beslemek için Halk Bahçesi’nin kordon çıkışında bulunan kedi barınağına giden hayvansever Filiz Barmandek, mama kaplarının etrafa saçıldığını ve barınağın darmadağın edildiğini fark etti. Alanda insan dışkısı gördüğünü de dile getiren Barmandek, ardından kedilerin barındığı kulübeye girdi. Burada bir yavru kedinin patilerinin kırıldığını ve kulaklarında sigara söndürülmek süratiyle ölümüne sebep olunduğunu gördü. Barmandek, öldürülen kedinin yanına “sıra köpeklere geldi” yazılı bir not bırakıldığını söyledi. Yaşanan bu vahşetin 10 Ekim Cumartesi gecesi veya 11 Ekim Pazar sabahı meydana geldiği tahmin ediliyor.

Yarın şikayette bulunulacak

Yaşanan bu vahşet Çanakkale’de yaşayan hayvanseverleri harekete geçirdi. Yarın bir araya gelecek olan hayvanseverler, İl Emniyet Müdürlüğü’ne yazılı dilekçe vererek konu hakkında şikayetçi olacaklar. Hayvanseverler, bu vahşeti yapan kişi veya kişilerin bir an önce yakalanıp adalete teslim edilmesini bekliyor.

 

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST