Halkın Bakkalı’nın ikinci şubesi açıldı: Üreticiden tüketiciye uzanan bir köprü…

KALEM Farkıyla...

Halkın Bakkalı’nın ikinci şubesi açıldı: Üreticiden tüketiciye uzanan bir köprü…

Halkın Bakkalı’nın ikinci şubesi açıldı: Üreticiden tüketiciye uzanan bir köprü…

S.S. Çanakkale Üretim ve Pazarlama Kooperatifi tarafından hayata geçirilen‘Halkın Bakkalı’nın ikinci şubesi, dün Esenler Mahallesi’nde açıldı. CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan’ın da katıldığı yeni şubenin açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Üreticiden tüketiciye ulaşacak sağlıklı gıdalar, Esenler Mahallemizde açtığımız ikinci şubemizle kentlilerimizle buluşturulacak” dedi.
Sağlıklı ve uygun maliyetli gıdaya tüketicinin kolaylıkla ulaştırılması için hayata geçirilen “Halkın Bakkalı” projesi meyvelerini vermeye devam ediyor. Son olarak Esenler Mahallesi’ne açılan ikinci şubeyle üretici ve tüketici arasındaki köprü daha da sağlamlaştırıldı.
CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan’ın da katıldığı yeni şubenin açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Halkımızın sağlıklı gıdaya ulaşabilmesi için çalışan S.S. Çanakkale Üretim ve Pazarlama Kooperatifi; üreticiden tüketiciye sağlıklı gıdaları kentlilerimizle buluşturmaya Esenler Mahallemizde açtığımız ikinci “Halkın Bakkalı” şubesi ile devam edecek” dedi.
Öte yandan açılışa katılan CHP İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Güneş Pehlivan da sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Pehlivan, “Halkın Bakkalı 2. Şubesinin Esenler Mahallemizdeki açılışına katıldık. Üreticinin güçlendirilmesi, dayanışma ve güvenli gıdaya erişim yönünden bu çok değerli çalışmanın ortaya koyulmasında, Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan nezdinde Çanakkale Belediyesine, kuruluşlarının üzerinden geçen kısa sürede büyük başarılar kaydeden üretici ve kadın kooperatiflerimize, Esenler Mahallesi muhtarımız Sayın Nazife Aydın’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Halkın Bakkalı’nın 2. şubesinin kentimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST