Hayatını kaybettiği iddia edildi

KALEM Farkıyla...

Hayatını kaybettiği iddia edildi

Hayatını kaybettiği iddia edildi

Rekortmen dalgıç Müjdat Turan’ın bu sabah hayatını kaybettiği iddia edildi. Bir sosyal medya hesabından yapılan paylaşım sevenlerini büyük üzüntüye boğdu.
Çanakkaleli rekortmen dalgıç Müjdat Turan ile ilgili geçtiğimiz gün bir ‘xsamets00’ isimli sosyal medya hesabından bir genç Müjdat Turan ile çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaşarak, “Canım abim seni kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. Bizi çok erken bıraktın. Mekânın cennet olsun” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Turan’a ulaşılmaya çalışıldı ancak telefonlarının kapalı olduğu öğrenildi. Konu ile ilgili paylaşım yapan sosyal medya hesabının sahibi yaklaşık 1 saat sonra yaptığı açıklamada, “Hiçbir şekilde aslı yok. Biz de yanlış duymuşuz. Kusura bakmayın siz de” şeklinde konuştu.
Haberi kimin ne şekilde yaydığı ise bilinmiyor.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST