Hayırsever vatandaştan anlamlı bağış

KALEM Farkıyla...

Hayırsever vatandaştan anlamlı bağış

Hayırsever vatandaştan anlamlı bağış

16 Derslikli 480 öğrenci kapasiteli, Hayırsever Atan ailesinin arsasını bağışladığı Hafız Halil Atan Ortaokulu’nun resmi açılışı yapıldı.
2 Fen ve 2 Bilişim teknolojileri laboratuarı olan Hafız Halil Atan Ortaokulu’nun açılış programına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Hafız Halil Atan Ortaokulu açılışı programında; Vali Orhan Tavlı, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Hayırsever Halil Atan birer konuşma yaptılar. Programda; Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları Ekibinin gösterisinden sonra Vali Orhan Tavlı, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili-Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Hayırsever Atan Ailesine teşekkür plaketi verdiler. Ardından dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle açılan Hafız Halil Atan Ortaokulunda Vali Orhan Tavlı, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, okulu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST