HAYTAP’tan Çanakkale Belediyesine destek

KALEM Farkıyla...

HAYTAP’tan Çanakkale Belediyesine destek

HAYTAP’tan Çanakkale Belediyesine destek

Hayvan Hakları Federasyonu can dostlara yardım konusunda Çanakkale Belediyesine destekte bulundu. Mama desteğinde bulunan federasyona belediye de teşekkür etti. Yapılan açıklamada, “Can dostlarımız için tek yürek olan; Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve Temizmama işbirliği ile bağışlanan 1 ton mama Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ve gönüllü hayvan severlerin de desteğiyle can dostlarımıza dağıtıldı” ifadeleri kullanıldı. Başkan Ülgür Gökhan ise, “Pandemi süreci bize dayanışmanın, empati kurmanın, can dostlara sahip çıkmanın önemini güçlü bir şekilde hissettirdi. Can dostlar aç kalmasın derdimize, deva olmak için destek veren HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) a yürekten teşekkürler” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST