Her şey Çanakkale için!

KALEM Farkıyla...

Her şey Çanakkale için!

Her şey Çanakkale için!

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya ve Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Evren Kızoğlu biraraya gelerek Çanakkale için birlik beraberlik mesajı verdiler. ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu’nun daveti üzerine biraraya gelen başkanlar, Çanakkale’nin herşeyin en iyisine layık olduğunu belirterek siyaset üstü bir anlayış ile Çanakkale’ye hizmet için güçlerini birleştirmeye kararlı olduklarını ifade ettiler. Toplantı ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu : “ Bizler temsil ettiğimiz kurumlarda seçilerek göreve geldik. Çanakkale’nin gelişimini, hakettiği konuma gelmesini önemsiyoruz. İlimiz ekonomisine katkı sunacak her çalışmayı destekliyoruz. Eğitimden sağlığa, sanayiden ulaşıma Ülkemize son yıllarda yapılan yatırımlarda Çanakkale payını en çok alan illerden. En yaşanabilir kent olmanın gururunu yaşıyoruz. Siyasi bir ön yargı taşımadan Çanakkale için yapılan her doğrunun yanında , her yanlışın da karşısındayız. Temsil ettiğimiz kurumların sorumluluğu bunu gerektirir. Çanakkale siyasete kurban edilmeyecek kadar kıymetlidir. Her şey Çanakkale için, hepimiz Çanakkale için” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST