Her üye için iki adet fidan bağışı

KALEM Farkıyla...

Her üye için iki adet fidan bağışı

Her üye için iki adet fidan bağışı

ÇASİAD her üyesi için iki adet fidan bağışında bulunduğunu açıkladı.
Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD), ülkemizde çıkan orman yangınları sebebiyle yanan alanların yeniden ağaçlandırılması için TEMA Vakfının başlatmış olduğu ‘Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz’ kampanyasına, her üyesi adına 2 adet fidan bağışında bulundu. ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran konu ile konuşmasında dernek olarak yeşile duydukları saygı ve sürdürülebilir yaşamdan bahsetti. Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz. Yeryüzündeki yaşamın sürekliliği açısından hayli önemli olan ormanlarımız gelecek kuşaklara yaşayabilecek bir dünya bırakabileceğimiz en kıymetli kaynaklardan birisidir. Bu kapsamda ÇASİAD olarak Muğla’daki ağaçlandırma çalışmalarına destek olmak için her üyemiz adına 2 adet fidan bağışında bulunduk. Ülkemize geçmiş olsun. Yangından etkilenen tüm canlıların, ağaçların acısını yüreğimizde hissediyoruz. Orman yangınlarında yaşamlarını yitiren vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, ülkemizde bir daha böyle felaketlerin yaşanmamasını temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST