“Her zaman çalışanın ve üreticinin yanındayız”

KALEM Farkıyla...

“Her zaman çalışanın ve üreticinin yanındayız”

“Her zaman çalışanın ve üreticinin yanındayız”

Yenice Meyve isimli firmayı ziyaret eden Çanakkale AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, her zaman çalışanın ve üreticinin yanında olduklarını belirtti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Lapseki’de bulunan Yenice Meyve isimli firmanın soğuk hava depolarını gezdi. İskenderoğlu’na Soğuk Hava Tesis Sorumluları Ayhan Zeybek ve Abdullah Gür eşlik ederek bilgi verdiler. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan İskenderoğlu, “Yeniceköy’ün; Lapseki ilçesine bağlı, en büyük köylerden biri olması ve bunun yanında meyvecilikte en çok üretim yapan ve geçimini meyvecilikle sağlayan bu köyümüzün yakınlarına kurulan ve işletme sahibinin de bu köylü olması ayrı bir gurur. Geçen yıl Ağustos ayında Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu hibe desteğiyle Lapseki ilçemize yapılan ve Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan ile birlikte açılışına katıldığımız Yenice Meyvecilik firmasının soğuk hava deposunu ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında tesiste çalışan kadınlarımızın yanına giderek onlarla sohbet ettik, kolaylıklar diledik”dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST