Hırsızlık failleri yakalandı

KALEM Farkıyla...

Hırsızlık failleri yakalandı

Hırsızlık failleri yakalandı

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, Lapseki ve Bayramiç’te gerçekleştirilen hırsızlık olaylarının faillerinin yakalandığını açıkladı.
Lapseki’nin Umurbey Beldesinde marketten yapılan hırsızlık ve Bayramiç’te bir vatandaşa ait kamyonun çalınması olayı ile ilgili olarak Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı tarafından açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle dendi: “Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, Lapseki, Bayramiç İlçe Jandarma Komutanlığı, Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Jandarmanın dedektifleri JASAT tarafından yapılan müşterek çalışma ve ısrarlı takip sonucunda, marketten çalınan sigara ve alkol ürünlerini Çanakkale il merkezine getirerek mahalle aralarında bulunan bakkal ve büfelere satmak suretiyle nakde çeviren 2 şüpheli şahıs ile çalınan kamyonu, çekiciye yükleyerek Balıkesir ili Edremit ilçesinde, hurdacıya satan 1 şüpheli şahıs tespit edilmiştir. Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile Marketten yapılan hırsızlık olayı şüphelileri B.A. ve H.C. oto hırsızlığı şüphelisi R.Ö. isimli şahıs yapılan operasyon neticesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. Olayla ilgili 3 şüpheli hakkında adli tahkikat devam etmektedir.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST