Hoş geldin Mustafa Kemal!

KALEM Farkıyla...

Hoş geldin Mustafa Kemal!

Hoş geldin Mustafa Kemal!

Şehrin tanınan isimlerinden, Sütun Enerji’nin sahibi Kürşat Tuna ve eşi Asuman Gula Tuna anne ve baba oldular. Oğulları Mustafa Kemal geçtiğimiz günlerde doğdu. Mutluluğunu sosyal medyadan paylaşan Kürşat Tuna, “10 Ağustos itibariyle evladımız Mustafa Kemal’i sağ-salim kucağımıza almamızı nasip ve kısmet eden yüce Allah’a sonsuz şükrediyor; bu süreçte hekimliği ve karakteriyle bize daima güven veren Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültemizin değerli akademisyeni Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu hocamız ve başarılı ekibine yürekten teşekkür ediyoruz. Yüce Allah hepimizin evlatlarını vatana, millete hayırlı eylesin. Şansları, bahtları açık olsun” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST