İçi çamur patates!

KALEM Farkıyla...

İçi çamur patates!

İçi çamur patates!

Çanakkaleli bir vatandaş zincir marketlerin birinde bulunan çamurlu patateslerin fotoğrafını çekerek, “Açlık, kıtlık kapıda” ifadelerini kullandı.

Çanakkale’de ünlü bir zincir marketin reyonunda bulunan patates, “Bunları insanlar mı yiyecek?” dedirtti. İçi dahil toprak ile kaplı patateslerin fotoğrafını ise Mehmet Diler isimli bir vatandaş çekti. Sosyal medyada tepki gören patateslere Diler, “Bu topraklarda patates yetiştirmeyi beceremezseniz el alemin patetese sıkıladığı toprak kazığını yersiniz. Üç harfli ünlü marketlerden birinin reyonunda müşteri bekleyen patateslerin sadece dışı değil içi çamur…Açlık, kıtlık kapıda… Bunlar daha iyi patatesler ve de iyi günler dostlar” eleştirisinde bulundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST