İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi…

KALEM Farkıyla...

İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi…

İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi…

Çanakkale’ye daima ilkleri getiren Ayperi Güzellik’ten bir yenilik daha…
İğnesiz Cilt Yenileme Sistemi Türkiye ile aynı anda Çanakkale’de Ayperi Güzellik’te gerçekleştirilecek. Ayperi Güzellik uzmanlık yeni uygulamalarını şu sözlerle aktarıyor:

“Bu iğnesiz botoks sistemi diğer uygulamalara göre daha fazla kalıcılığı ve doğallığı olan aynı zamanda 4 mevsim kullanılabilen bir sistemdir. Bu sistem epidermik biyoyenileme, bio canlandırma ve cilt yenileme yapmakta olup aynı anda 7 farklı etki göstermektedir. Bu etkiler; GERME, YENİLEME, RENK DENGELEME, NEMLENDİRME, ANTI-AGING, BİO CANLANDIRMA, ANTİOKSADAN KORUMA, sağlamaktadır. Bu sistemin kullandığı yerler; Kronolojik ve foto yaşlanma, Renk düzensizlikleri ve lekeler, Elastikiyet kaybı, Aktif akne ve Yaralı dokulardır. Bu sistem; yüzeysel tahriş yapmadan, cildi içerden besleyerek, problemleri cilt altından başlayarak onaran ve bu şekilde cilt yaşlanma etkilerinin yavaşlamasına yardımcı olan bir sistemdir.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST