İhtiyaç sahibi ailelere yardım ettiler

KALEM Farkıyla...

İhtiyaç sahibi ailelere yardım ettiler

İhtiyaç sahibi ailelere yardım ettiler

Çanakkale Lions Kulübü Bayramiç İlçesi’nde yaşayan ve pandemi sürecinden etkilenen ve çoğunlukla müzisyen olan 50 aileye yardımda bulundu.
Açlıkla mücadele ana hizmet hedefi doğrultusunda Hizmet Komitesi Başkanını Dr. Mustafa Yıldırım ‘ın belirlediği, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde yaşayan ve pandemi sürecinden olumsuz etkilenen çoğunluğu müzik emekçisi olan 50 aileye gıda yardımında bulunuldu. 200 bireye dokunan Lions Kulübü Başkanı ve üyeleri pandemi etkisinin bir nebzede olsun azaltılmasını sağlamak için ellerinden geleni her zaman yapmaya hazır olduklarını söyledi. Neredeyse 1 yıldır pandemi kısıtlamalarından dolayı işsiz olduklarını ve ailelerini geçindirmelerinin imkansız hale geldiğini belirten müzisyenler Lions Kulübü Başkanı ve üyelerine teşekkür etti. İmkânı ve İhtiyacı olan arasında köprü kurmaya devam eden Lions Kulübü yardım seferlerine imkan buldukça devam edeceklerini belirtti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST