İlkokullar taekwondo ile tanışıyor

KALEM Farkıyla...

İlkokullar taekwondo ile tanışıyor

İlkokullar taekwondo ile tanışıyor

Çanakkale il merkezinde bulunan ilkokullar, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün yapmış olduğu çalışmalar sayesinde Taekwondo sporu ile tanışıyor.
Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo Antrenörümüz Ali Murat Altun belirlemiş olduğu program çerçevesinde okulları dolaşarak öğrencilere Taekwondo sporunu tanıtıyor. Gitmiş olduğu okullarda sınıfları dolaşan Altun, öğrencilere Taekwondo sporunun içeriğiyle ilgili bilgi verirken aynı zamanda bu sporda kullanılan materyalleri tanıtıyor ve onlarla bir tanıtım antrenmanı gerçekleştiriyor. Geride bıraktığımız 5 haftalık süreçte 18 Mart İlkokulu, Ticaret Borsası İlkokulu ve Mustafa Kemal İlkokulunda bulunan yaklaşık 1600 öğrenci Taekwondo sporuyla tanıştı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST