İmamoğlu Çanakkale’ye davet edildi

KALEM Farkıyla...

İmamoğlu Çanakkale’ye davet edildi

İmamoğlu Çanakkale’ye davet edildi

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 5 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan su ve vicdan nöbeti büyük buluşmasına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu davet etti.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na gerçekleştirdiği ziyaretin detayları belli oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in de yer aldığı ziyarette, Başkan Gökhan’ın İmamoğlu’nu 5 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan su ve vicdan nöbeti büyük buluşmasına davet ettiği öğrenildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun programının yoğun olduğu ve bu nedenden dolayı Çanakkale’ye gelişinin belirsizliğini koruduğu ifade edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST