İndirim protokolü imzalandı

KALEM Farkıyla...

İndirim protokolü imzalandı

İndirim protokolü imzalandı

ÇTSO, Bahçeşehir Koleji ile indirim protokolü imzaladı.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Bahçeşehir Okulları A.Ş. arasında Oda üyeleri ve personelini kapsayan indirim protokolü imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Semih Toprak, Volkan Temiz ve Bahçeşehir Koleji Trakya Bölge Koordinatörü Sevtap Engin, Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kurucu Temsilcisi Hicran Yıldırım ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“ODA ÜYELERİMİZE YÜZDE 10 İNDİRİM UYGULANACAK”
Bahçeşehir Koleji ile yapılan indirim protokolü hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Çanakkale’ye son dönemde eğitim kurumlarının ilgisinin artmasından son derece memnunuz. Eğitimde rekabetin kaliteyi arttıracağını düşünüyoruz. Çanakkale’mize yatırım yapan herkese kapılarımız ve imkanlarımız sonuna kadar açık. Çanakkale Bahçeşehir Koleji yetkilileri ile Odamızın üyeleri ve çalışanlarının Çanakkale Kampüsünde yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim ve öğretim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden yüzde 10 oranında ‘Eğitim İndirimi’ verilecek olup bu oran 31 Aralık 2019 tarihinde kadar geçerli olacaktır” ifadelerine yer vererek ÇTSO olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamaya her platformda destek olacaklarını söyledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST