İş adamlarından yeni başkanlara ziyaret

KALEM Farkıyla...

İş adamlarından yeni başkanlara ziyaret

İş adamlarından yeni başkanlara ziyaret

Çanakkale Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri ve Genç MÜSİAD Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın devir teslim törenine katıldı. Ardından Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ü makamında ziyaret etti.

MÜSİAD ve Genç MÜSİAD Yönetimi Biga Belediye Başkanı Sayın Bülent Erdoğan’ı devir teslim töreninde yalnız bırakmadı.Belediye devir teslim törenine katılan Çanakkale MÜSİAD ve Genç MÜSİAD yönetimleri Biga Belediye Başkanı Sayın Bülent Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.Ardından Çan Belediye Başkanı Sayın Bülent Öz’ü makamında ziyaret eden dernek yönetimi, Bülent Öz’e yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Şerif Mutlu, Belediyeler şehirler için çok önemlidir.Şehrin dinamikleri üzerinde büyük etkiye sahip,hizmet yolunda büyük atılımlar yapma imkanlarına sahip olan belediyeler şehre değer katacak projelere imza atmalıdır. Biz de Biga ve Çan Belediye Başkanlarımıza bu bağlamda başarılar diliyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST